To use this site you must upgrade your web-browser up to IE9 or later.
Корисні поради – Prestigehall.vn.ua
Turn on JavaScript, please.

Корисні поради

любителям вина, які опинилися в Грузії

Грузинське вино прекрасно: як заводське, так і домашнє.

Весь секрет у чудовому винограді, зростав на цій зігрітої сонцем землі, ну і, звичайно, в колосальному досвіді грузинських виноробів, яким, на хвилиночку, більше 8000 років.

bokal-vino02

  • Спробуйте грузинське традиційне вино. Вина за європейською технологією можна спробувати і на батьківщині. Вони легкі, Пітко, стабільні – дуже навіть нічого, але в тому-то і справа, що насолодитися ними можна і вдома. Поки ви в Грузії, ловіть момент – дегустуйте (і обов’язково везіть додому) вина, приготовані за традиційною технологією (виноград з шкіркою, кісточками і паличками бродить в глечиках квеврі під землею). Такого насиченого, яскравого вина ви не спробуєте ні в одній країні світу.

bokal-vino04

  • Пробуйте не тільки заводські бутильовані вина, а й вина невеликих господарств. Відмінності лише в тому, що такі вина виробляються в менших кількостях і продаються на розлив. За якістю не поступаються заводським в 90% випадків. Зрештою, пляшку заводського грузинського вина можна купити і вдома в супермаркеті.
  • Хочете спробувати дійсно ексклюзивне вино – вирушайте в Кахетії. Краще вино в Грузії роблять саме тут. Це стосується і домашнього вина. Звичайно, це думка автора, і воно може бути оскаржене.

bokal-vino05

  • Щоб не розгубитися при виборі вина, вирушайте туди, де для вас проведуть безкоштовну дегустацію. Для цього достатньо прогулятися в Тбілісі по вул. Леселідзетут більшість магазинів пропонують цю послугу.
  • Не пийте в один день і вино, і чачу. Незважаючи на те, що і те, і інше зроблено з винограду, голова болітиме. Краще не перевіряти.
  • Потрапивши на свято або застілля, приготуйтеся до того, що не пити, швидше за все, не вийде. Так що розраховуєте свої сили 😉

bokal-vino03

  • Якщо похмілля все-таки наздогнало вас – лікуйтеся. У Грузії лікуються мінеральною водою боржомі і супчиком хаши. Це наваристий бульйон, на смак досить різкий, так як одним з інгредієнтів є оцет. Якщо для вас це занадто незвично – замовте чихиртму – курячий суп.

bokal-vino01