To use this site you must upgrade your web-browser up to IE9 or later.
Випускний вечір – Prestigehall.vn.ua
Turn on JavaScript, please.

Випускний вечір

Випускний вечір – свято, яке має бути особливим і абсолютно незабутнім. Для того, щоб ви могли, як слід підготуватися до самого святкування і прийти на нього в кращому вигляді, довірте підготовку та організаційні питання по проведенню випускного вечора справжнім професіоналам, які зроблять цей день справді незабутнім.

Приймаємо замовлення на випускні вечори (немає мінімального замовлення по бару)
Вартість з людини 350-400 грн.

Ресторан «Престиж Хол» – це ресторан високого класу, з докладними знаннями обслуговуючого персоналу і багаторічним досвідом роботи. Це не менш важливо, ніж місткість ресторану, його інтер’єр і розташування.

Ресторан «Престиж Хол» має в своєму розпорядженні двома банкетні зали: Малий зал з легкістю розмістить до 80 гостей, Великий зал вміщає до 200 персон.

У теплу пору року до послуг гостей затишний дворик, де можна подихати свіжим повітрям, насолоджуючись декоративним водоспадом і тінистій зеленню. Тут є і зона для паркування автомобілів, бездротовий Інтернет – одним словом, все, що потрібно для приємного і комфортного відпочинку.

За бажанням гостей, адміністрація ресторану може надати широкий спектр додаткових послуг: оренда всього ресторану на індивідуальних умовах, провідні, шоу-програми, декор, флористика, музичний супровід та інше.

У ресторані «Престиж Хол» представлена європейська і українська кухні. Меню включає в себе всіма улюблені страви, але й не без авторських новинок. Варто відзначити, що страви готуються виключно з якісних і свіжих продуктів.
Банкет в ресторані «Престиж Хол» – це симбіоз смачної кухні, привітного сервісу, сучасного інтер’єру і незабутніх емоцій!

У ресторані «Престиж Хол» діє гнучка цінова політика та індивідуальний підхід до кожного клієнта, де ми спеціально підбираємо меню в залежності від ваших уподобань і побажань.